Půjčení obytného vozu

Proč půjčujeme obytné automobily a motocykly? Co mají společného?

Odpověď je prostá: Obojí Vám poskytne svobodu pohybu, nezávislost na hromadných dopravních prostředcích, ubytovacích a stravovacích zařízeních. Můžete navštívit místa, kde vás žádná cestovní kancelář ani agentura nezaveze. Můžete se pohybovat jakou rychlostí chcete na krásných místech zůstat, jak dlouho chcete. Jak v obytném automobilu, tak na sedle motocyklu platí: CESTA JE CÍL

Proč se Vás v dotazníku ptáme na Vaši výšku?

Motocykly Adventure mají zvýšený rozsah pérování pro zlepšení komfortu jízdy, čímž jsou motocykly vyšší, výška sedla 910 mm, můžeme Vám poskytnout snížené sedlo, výška sedla 890 mm. Obecně však platí, že motocykly Adventure lze používat bez problémů pro lidi s výškou nad 178 cm.

Všechny naše motocykly mají pro váš vyšší komfort snížené stupačky, zesílené pérování pro jízdu ve dvou se zavazadly. Na všech motocyklech máme komfortní cestovní bezdušové pneumatiky.

Všechny naše motocykly jsou vybaveny navigacemi Garmin ZUMO, tzn. při skupinové jízdě můžete prostřednictvím PC nebo paměťové karty přenášet trasy z jedné navigace do druhé.

Všechny naše motocykly jsou vybaveny exkluzivními lehkými hliníkovými kufry BIG HUSKY, do bočních kufrů Vám dále zapůjčíme tašky, na top case přídavné zavazadlo.  

Z důvodu zvýšené aktivní bezpečnosti jsou všechny naše motocykly vybaveny funkčním brzdovým systémem ABS a případnými LED diodovými světlomety. 

Proč si půjčit obytný automobil právě u nás?

Neúčtujeme žádné servisní poplatky, v ceně u nás dostanete plnou PB láhev (při dlouhodobém nájmu dvě), chemii do WC, plnou nádrž čisté vody, vybavenou kuchyňku, židle a stůl, pro venkovní posezení pod markýzou kterými jsou všechna naše auta vybavena. 

navigace4w